Zasady zwrotów i refundacji

Zwrot torebki

Marka Emilia Arendt znana jest jednak z legendarnej jakości obsługi klientek (i klientów). Dlatego mimo, iż wszystkie torebki, plecaki i portfele od Emilii Arendt szyte są na zamówienie – każda nasza klientka (i klient) może zwrócić zakupioną torebkę, plecak, albo porfel w ciągu 30 dni od zakupu. Nigdy nie dzielimy klientek na posiadające lepsze i gorsze uprawnienia. Dlatego torebkę, plecak, czy portfel możesz zwrócić niezależnie od tego, czy kupujesz ją jako osoba prywatna (konsumentka), czy też będzie służyła Ci do celów firmowych i wystawimy na nią fakturę z NIP.

Żeby dokonać zwrotu – nie trzeba żadnej papierologii, ani formularzy. Wystarczy wysłać na adres shop@emiliaarendt.com maila z informacją o planowanym zwrocie. A następnie odesłać do nas (na adres firmy: Emilia Arendt, ul. Piaskowa 3, 05-805 Kanie Helenowskie), torebkę, plecak albo portfel nie noszące oznak używania.

Kierujemy się w relacjach z naszymi klientkami zaufaniem, wyobrażamy sobie jednak sytuację, a której jeszcze przed finalizacją transakcji (czyli przed potwierdzeniem przez Emilię Arendt przyjęcia zamówienia) uprzedzimy osobę, która złożyła zamówienie, że wyjątkowo zwrot torebki nie będzie możliwy. Może się to stać w przypadku, gdy ta sama osoba dokonała już wcześniej zwrotu szytej na zamówienie torebki. Zamawiający będzie mógł wówczas zdecydować- czy złożyć zamówienie bez możliwości zwrotu, czy też się z niego wycofać. Jeśli jednak nie otrzymałaś od nas takiej informacji przed potwierdzeniem przez nas przyjęcia zamówienia – możesz być pewna, że zaakceptujemy zwrot nieużywanej torebki

Zwrot pieniędzy

Koszt przesyłki zwracanej torebki leży po Twojej stronie. Pieniądze wydane na zakup trafią do Ciebie dokładnie tą samą drogą, którą zostały przesłane do nas natychmiast po tym, jak torebka (albo plecak, albo portfel) dotrą do siedziby firmy w stanie takim, w jakim przesłaliśmy ją do Ciebie. Mile widziane będzie odesłanie torebki w oryginalnym opakowaniu i zabezpieczonej w taki sam sposób w jaki została zabezpieczona oryginalnie. Dzięki temu obie strony będą pewne, że transport nie narazi torebki na niepotrzebne uszkodzenia.

Większość torebek, plecaków i portfeli wysyłamy do naszych klientek (i klientów) za darmo. Ale są dwa wyjątki. Pierwszy dotyczy wysyłka poza granice Polski. A drugi to zakupy poniżej 200 złotych. W obu tych przypadkach zwracamy pieniądze po potrąceniu kosztów przesyłki. Czyli finalnie otrzymasz na swoje konto kwotę odpowiadającą cenie towaru (bez kosztów przesyłki).

Potrzebujesz pomocy?

Napisz do nas maila na adres shop@emiliaarendt.com w każdym przypadku, w którym będziesz mieć wątpliwości co do naszej polityki zwrotów i refundacji.