Zasady zwrotów i refundacji

#ręcznie szyte torebki skórzane #polska projektantka torebek

Żeby dokonać zwrotu – nie trzeba żadnej papierologii, ani formularzy. Wystarczy wysłać na adres shop@emiliaarendt.com maila z informacją o planowanym zwrocie. A następnie odesłać do nas (na adres firmy: Emilia Arendt, ul. Piaskowa 3, 05-805 Kanie Helenowskie), torebkę, plecak albo portfel nie noszące oznak używania.

Kierujemy się w relacjach z naszymi klientkami zaufaniem, wyobrażamy sobie jednak sytuację, a której jeszcze przed finalizacją transakcji (czyli przed potwierdzeniem przez Emilię Arendt przyjęcia zamówienia) uprzedzimy osobę, która złożyła zamówienie, że wyjątkowo zwrot torebki nie będzie możliwy. Może się to stać w przypadku, gdy ta sama osoba dokonała już wcześniej zwrotu szytej na zamówienie torebki. Zamawiający będzie mógł wówczas zdecydować- czy złożyć zamówienie bez możliwości zwrotu, czy też się z niego wycofać. Jeśli jednak nie otrzymałaś od nas takiej informacji przed potwierdzeniem przez nas przyjęcia zamówienia – możesz być pewna, że zaakceptujemy zwrot nieużywanej torebki

Większość torebek, plecaków i portfeli wysyłamy do naszych klientek (i klientów) za darmo. Ale są dwa wyjątki. Pierwszy dotyczy wysyłka poza granice Polski. A drugi to zakupy poniżej 200 złotych. W obu tych przypadkach zwracamy pieniądze po potrąceniu kosztów przesyłki. Czyli finalnie otrzymasz na swoje konto kwotę odpowiadającą cenie towaru (bez kosztów przesyłki).